NASZ ZESPÓŁ

Oleg ERTUGANOW

Lekarz medycyny – chirurg

Ukończył Akademię Medyczną w Czycie. Następnie zrobił specjalizację z chirurgii na Akademii Medycznej w Moskwie. Pracował w tamtejszym Szpitalu Ortopedycznym i Chirurgii Urazowej. Od 20 lat w Polsce. Pracuje w Szpitalu Bielańskim na oddziale Chirurgii Ogólnej i jednocześnie prowadzi prywatną praktykę lekarską w zakresie medycyny estetycznej.

Anna PTASIŃSKI

Lekarz medycyny – okulistyka

Lekarz medycyny, ukończyła studia medyczne na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Specjalizację w dziedzinie okulistyki ukończyła w listopadzie 2016 r. w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Płocku. Uczestniczyła w licznych stażach, szkoleniach i konferencjach z mikrochirurgii oka, blefaroplastyki i medycyny estetycznej w kraju i za granicą (USA, Brazylia, Indie, Japonia, Turcja, UK). W naszej klinice zajmuje się chirurgią estetyczną okolicy oczu, blefaroplastyką oraz pozostałymi zabiegami medycyny estetycznej.

Piotr STABRYŁA

Lekarz medycyny – chirurg

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, rezydent Kliniki Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Od 2014 roku doktorant Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie, członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Certyfikowany Lekarz Medycyny Estetycznej.

Edyta JAKUBIK

Lekarz medycyny estetycznej

Absolwentka I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, obecnie w trakcie specjalizacji z kardiologii. Od 2017 roku doktorant w I Katedrze i Klinice Kardiologii, członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. W 2016 roku ukończyła studia podyplomowe z medycyny estetycznej, a także kurs z podstaw balneologii i medycyny fizykalnej.

Agnieszka ARCIUCH

Lekarz medycyny estetycznej, Specjalista medycyny rodzinnej

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. W latach 2005-2010 w ramach rezydentury odbyła specjalizację z medycyny rodzinnej w CMKP w Warszawie. W 2011 roku uzyskała tytuł specjalisty medycyny rodzinnej z wyróżnieniem. W czerwcu 2017 roku ukończyła 3-letnie studia w Podyplomowej Szkole Medycyny Estetycznej i Anti-Aging w Warszawie przy Polskim Towarzystwie Lekarskim.
Jest członkiem Kolegium Lekarzy Rodzinnych w Polsce i Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.
Uczestniczyła w wielu kursach praktycznych, konferencjach i kongresach poświęconych medycynie estetycznej. Posiada certyfikaty umiejętności wykonywania zabiegów. Główny nacisk kładzie na profilaktykę, zabiegi zwiększające nawilżenie i napięcie skóry.


Sławomir Rafał BORKOWSKI

Specjalista ds. Marketingu i Komunikacji

Góra