Klinika Dr Ertuganow’a, to nie tylko Medycyna Estetyczna

Nasze doświadczenie chirurgiczne obejmuje już 33 lata spędzane w tym czasie, za równo na salach operacyjnych szpitali klinicznych, oddziałach ratunkowych, pracy ambulatoryjnej w przychodni czy podczas interwencyjnych zabiegów ratujących życie pacjentów.

Mimo że początki chirurgii sięgają jeszcze czasów antycznych, sama jako samodzielna dziedzina medycyny została uznana dopiero w XIX wieku. Chirurgia pokonała od tego czasu gigantyczną przemianę, ogromny rozwój wiedzy praktycznej, stale poszerzane instrumentarium chirurgiczne, wykorzystanie farmakologii. A także ciągle rozwijanej w niezliczonych ośrodkach badań, najnowszych zdobyczy technologii.

Dzięki ogromnym nakładom pracy i inwestycji nasza klinika stałe podąża drogą rozwoju i wprowadzanych innowacji. Dlatego zapewne w naszej klinice, oprócz zabiegów i procedur medycyny estetycznej, stale obserwujemy wzrost pacjentów zgłaszających się w celach interwencji chirurgi klasycznej, mającej jako główny cel leczenie. Chirurgii, której nazwa wywodzi się z greckiego: „cheirurgia”, co dokładnie oznacza ręcznie wykonywaną pracę.

I dokładnie takiej profesjonalnie wykonywanej pracy możecie się spodziewać. Ręki chirurga, która nie jedno życie uratowała i dzięki wieloletniej praktyce, dokonała transformacji życia i komfortu tysięcy pacjentek i pacjentów.

W naszej klinice mają Państwo, rzadką możliwość spotkania, kadry posiadającej duże ilości, nie tylko certyfikatów i dyplomów tak chirurgi plastycznej tak i medycyny estetycznej, lecz przede wszystkim niesamowitych fachowców w swoich specjalizacjach, którzy spędzili tysiące godzin, ratując ludzkie zdrowie a czasem nawet życie, i te właśnie tysiące godzin, są dla naszych pacjentów najlepszą z rekomendacji. Rekomendacji jakie możne, uzyskać profesjonalna i otwarta na szerokie potrzeby pacjentów klinika. Klinika zarządzana, przez chirurga od 1985 i bardzo docenianego za podejście do pacjentów, Pana Doktora Olega Ertuganow’a.