BLEFEROPLASTYKA LASEROWA

Belferoplastyka laserowa

Chirurgiczna procedura, pozwalająca nadać powiece dolnej, górnej lub obu jednocześnie nową młodość. Poprawia estetykę spojrzenia, przywraca młodszy wygląd spojrzeniu a także pomaga spojrzeć na świat szerzej. Zabieg ten wykonywany jest również z zaleceń zdrowotnych gdyż opadająca od nadmiaru skóry powieka może nawet uniemożliwiać prawidłowe widzenie. W naszej klinice przywracamy początkową jędrność i funkcjonalność okolic oka dając Pacjentom zupełnie nowe możliwości.

Po zabiegu klient:
• zauważalnie odmładza swoją twarz
• jego spojrzenie nabiera pełnego młodzieńczego otwartego wyrazu
• klient nie zauważy już przepuklin tłuszczowych, które jeśli były zostaną usunięte, tak jak i znikają worki pod oczami co nadaje twarzy wypoczęty charakter
• zostaje przywrócona symetria ustawienia powiek
• w wielu wypadkach klient zostanie początkowo zaskoczony polepszoną widocznością szczegółów oraz zwiększonym kątem widzenia.

Po zabiegu blefaroplastyki zaawansowanych przypadków dermatochalasis pacjent uzyskuje poszerzone pole widzenia do góry. Zabieg wykonywany jest przy użyciu lasera frakcyjnego CO2 w znieczuleniu miejscowym, dzięki czemu Pacjent w ogóle nie odczuwa bólu, zachowując jednocześnie pełną świadomość po zabiegu, co istotne w dzisiejszych dynamicznych czasach.

Belferoplastyka laserowa w klinice Medycyny Estetycznej Dr Ertuganowa jest najmniej inwazyjną procedurą dzięki której Pacjent odzyskuje swobodne widzenie, a okres rekonwalescencji jest najkrótszy. Procedurę tą dedykujemy osobom z asymetrią powiek, przepuklinami tłuszczowymi czy też w przypadkach nadmiaru wiotkiej skóry.