LASEROWA KOREKCJA POWIEK

Zabieg korekcji powiek polega na usunięciu nadmiaru skóry za pomocą wycięcia laserowego. Obecnie przeprowadzamy zabieg blefaroplastyki w modyfikacji prof. Mene, którego efekty są dużo lepsze w porównaniu z metodą klasyczną: jednocześnie sterylizuje pole zabiegowe oraz koaguluje naczynia, dzięki czemu zabieg jest bezkrwawy, krótki okres rekonwalescencji a blizna po zabiegu jest praktycznie niezauważalna. Zapobiega to powstawaniu krwiaków oraz zmniejsza obrzęk po zabiegu i przyspiesza gojenie. Na rany zakładamy szwy, które ściągamy po 5-7 dniach. Pacjenci po zabiegu nie muszą rezygnować z codziennych obowiązków, wystarczy ograniczyć wysiłek fizyczny. Blefaroplastykę zalecamy szczególnie osobom z widocznym fałdem skórnym powieki górnej i przezspojówkowe usunięcie przepukliny powieki dolnej. Efekt zabiegu jest trwały i daje ogromną satysfakcję wielu osobom, które podkreślają wyraźnie młodszy wygląd i mniejszy obrzęk oczu.

Przywróć młody i świeży wygląd swojej twarzy w bezpieczny i mało inwazyjny sposób. Popraw owal twarzy i zniweluj oznaki starzenia się skóry. Korzystając z osiągnięć naukowych możemy wykonywać zabiegi z użyciem Lasera CO2. Zabieg ten pobudza komórki do naturalnej odbudowy, dlatego efekt jest naturalny.

Zastosowanie lasera CO2 zwiększa jędrność skóry, poprawia jej napięcie, koloryt zostaje wyrównany, pory są zwężone, a ewentualne blizny zostają spłycone. Skóra staje się bardziej jędrna, gładsza i pełna blasku. Owal twarzy staje się bardziej zarysowany. Dzięki temu twarz wygląda na młodszą i zrelaksowaną.

Przed zabiegiem w klinice Medycyny Estetycznej Dr Ertuganow obowiązkowa jest konsultacja z naszymi specjalistami, którzy dokonają kwalifikacji do zabiegu i zlecą badania.
W późniejszym czasie cena konsultacji odliczana jest od ceny zabiegu.

Cena zabiegu: 3500 zł