NASZ ZESPÓŁ

Oleg ERTUGANOW

Lekarz medycyny – chirurg

Ukończył Akademię Medyczną w Czycie. Następnie zrobił specjalizację z chirurgii na Akademii Medycznej w Moskwie. Pracował w tamtejszym Szpitalu Ortopedycznym i Chirurgii Urazowej. Od 20 lat w Polsce. Pracuje w Szpitalu Bielańskim na oddziale Chirurgii Ogólnej i jednocześnie prowadzi prywatną praktykę lekarską w zakresie medycyny estetycznej.

Anna Ptasińska

Lekarz medycyny – okulistyka

Lekarz medycyny, ukończyła studia medyczne na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Specjalizację w dziedzinie okulistyki ukończyła w listopadzie 2016 r. w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Płocku. Uczestniczyła w licznych stażach, szkoleniach i konferencjach z mikrochirurgii oka, blefaroplastyki i medycyny estetycznej w kraju i za granicą (USA, Brazylia, Indie, Japonia, Turcja, UK). W naszej klinice zajmuje się chirurgią estetyczną okolicy oczu, blefaroplastyką oraz pozostałymi zabiegami medycyny estetycznej.

Wiesław Śliwowski

Lekarz medycyny – lekarz medycyny estetycznej

Absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Białymstoku. Pracował m. in. w Klinice Położnictwa i Ginekologii PSK, na oddziale Położnictwa i Ginekologii Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Białymstoku, w Centrum Onkologii w Warszawie. Od 2012 r. związany z medycyną estetyczną. Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

Agnieszka ARCIUCH

Lekarz medycyny estetycznej, Specjalista medycyny rodzinnej

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. W latach 2005-2010 w ramach rezydentury odbyła specjalizację z medycyny rodzinnej w CMKP w Warszawie. W 2011 roku uzyskała tytuł specjalisty medycyny rodzinnej z wyróżnieniem. W czerwcu 2017 roku ukończyła 3-letnie studia w Podyplomowej Szkole Medycyny Estetycznej i Anti-Aging w Warszawie przy Polskim Towarzystwie Lekarskim.
Jest członkiem Kolegium Lekarzy Rodzinnych w Polsce i Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.
Uczestniczyła w wielu kursach praktycznych, konferencjach i kongresach poświęconych medycynie estetycznej. Posiada certyfikaty umiejętności wykonywania zabiegów. Główny nacisk kładzie na profilaktykę, zabiegi zwiększające nawilżenie i napięcie skóry.