NICI DO BIOREWITALIZACJI PDO

 Nici PDO i biorewitalizacja z ich użyciem to zabieg polegający na miejscowym wzmocnieniu skóry, stworzenia tzw. siatki podtrzymującej. Nici PDO są zbudowane z substancji szeroko stosowanej w chirurgii, która w skórze ulega degradacji po określonym dla rodzaju nici czasie (wchłonięciu i zanikowi). Polidioksanon posiada certyfikat CE dla substancji medycznych, dlatego jest całkowicie bezpieczny dla pacjenta. Udowodniono, że biorewitalizacja nićmi PDO wspomaga proces neokolagenezy (tworzenia się kolagenu w skórze) oraz elastogenezy (tworzenia się elastyny), które wspomagają utrzymanie napięcia i jędrności skóry.

Zabiegi w klinice Medycyny Estetycznej Dr Ertuganow z wykorzystaniem nici PDO możemy stosować na skórę twarzy, podbródka szyi, dekoltu, czy okolice biustu. Szeroki wachlarz zastosowania nici PDO daje wiele możliwości poprawy stanu skóry oraz przywrócenia naturalnego i młodego wyglądu. Procedury z wykorzystaniem nici PDO są szczególnie zalecane dla pacjentów, których skóra miejscowo utraciła jędrność.

Pierwsze efekty zabiegu widoczne są natychmiast, natomiast końcowy efekt zabiegu oceniamy po 90 dniach. Widoczne efekty na obszarach poddanych zabiegowi utrzymują się do 2 lat. Jest to spektakularny zabieg, który łączy rewitalizację skóry na poziomie komórkowym z niwelowaniem zmarszczek i delikatnym liftingiem.

Cena zabiegu: 1400 zł